Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plastin

zacinam mit celkem dobrej chaoz v tech vitaminech,staci legimu davat plastin?nebo jak ctu radsi ten roboran pro plazy?nebo vsechno dohromady a stridat to radsi,ted nevim...

No tak např. já dávám nekton iguana+plastin+CaCO3(vápník)+na dobré trávení pivovarské kvasnice a občas porosím slaboučkým roztokem Combinalu A+D3.V každém případě je základ kvalitní vitamíny+minerály.Takže u mě to je právě nekton iguana a plastin.A taky hlavně nezapomenout volit vhodnou stravu;-)a osvětlení.
Jinak se hodně dočteš zde a zde.