Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor nebo Python molurus bivittatus

Měl bych zájem o tyto hady,mám tera 180*100*100 ale nevím jak se rozhodnout co je lepší na "mazlení" jako kterej had je klidnější.Jinak chtěl bych Vás požádat o nějaké foto obou 2 hadů díky Lukáš.
Změna předmětu, původně: Boa Constrictor nebo Python molurus bivittatus (halapremek)

zdravim sokuje me jak se tu nekteri hadaji o povaze hadu.mam bohate zkusenosti s tmavkama ,pmb,nejdrive kolik ti je let?aby jsi neudelal nejakou neuváženost!boa i tmavky jsou jako lidi nevis co muze udelat pmb kdyz jsou mlade tak kousou ale po par dnech kdyz je budes brat casto do rukou tak prestanou:-samozrejme jsou i vyjmky !jen je nikdy nedavej k obliceji3-[ja mam radeji tmavky pokud by nekdo chtel malou tmavku muze se mi ozvat774583223mohu sehnat dospele tmavky mrizkatice a žlute anacondy at sedari s velehadama