Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stále se zahrabává

Ahoj vsem.
Chtěla jsem se zeptat, pořídili sme si s přítelem hroznýše královskýho je mu asi 5 měsíců,a stále se nám zahrabává a vydrží tak i několik dní.
V terárku má vše co potřebuje a má mít. Ale s tímhle si opravdu nevíme rady.
Předem dík za radu...

Hele s tema financema je to skoro u kazdyho vetsiho zvirete, nikdy to neni co se tyce penez zadna sranda. ale pro zmenu ted nebudu muset vrazet do terarka a osvetleni, topeni a tak. Jelikoz velky terarko s osvetlenim atd mam od znameho zajisteny zadarmo. A co se tyce kraliku, pokud mas nekoho kdo je chova neni problem, pokud je to nekdo z rodiny tak uz vubec. Ale to je jen muj nazor. nikomu ho nevnucuju. Vzdycky kdyz si clovek chce neco poridit musi do toho neco vrazit ale casem, uz ne tolik jako na zacatku.