Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleonka umřela

ahojky, chtěla bych se vám pochlubit, spíše napsat, jak jsme zahubili naši chameleonku Aničku. Zemřela nám po měsíci, na nedostatek vitamínů. umírala v hrozných bolestech a dlouho, byla i dokonce u veterináře, jenže už ji nic nepomohlo. A touto cestou bych chtěla vzkázat všem budoucím chovatelům, vše si přečtete, než začnete s chovem, opravdu to není sranda. je hezké mít tohle zvířátko doma, ale je to taky starost. ted, když už je pozdě vše vím co bylo špatně, říká se že se člověk chybami učí, ale...
ted mě to štve.:.(

to mne mrzi:.(ale dit kvalitni vitamini pro xamiky jsou nutrimix ktere pouzivam od zacatku chovu chamiku,a dotedka jsou vsichni v poho:-)jinak pece neni tak tez az moc tezka...staci nakrmit(potravu posipat vitaminmi),porosit kvetini aby se mohli napit,zapnout svetlo,udrzovat spravnou teplotu:-)tod vse;-)