Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černobílé kamení

Ahoj chci se zeptat jestli můžu dát želvě místo písku to černo-bílý kamení co se prodává v akvateře, kamarád zrušil akvariumm a dal mi je tak jestli to můžu použít. A jestli želvě stačí 5 moučnejch červů denně, víc toho nechce ani sušený račky ani granule
[mod]Změna předmětu, původně: Černobílý kameni (Melda)[/mod]

Mám ještě dotaz jak by měla vypadat bedna na krmení ževlvy mímo terárko. Jestli musí mít nějaké spec. rozměry atd. A od včerejška mám plný terárko jakoby kůže a želvička má kolem krku jakoby závojíček,tak jestli to dobře chápu,tak roste a loupe se jí stará kůže ????

elvapb5.jpg ještě jestli Vám tedy nebude vadit odpovědět na můj laický dotaz :-( je to tra. scripta scripta??? a ten malý flíček nemůže to být příznakem nějakého onemocnění. Promínte že vám obtěžují s prominutím s takovými pitomostmi,ale chci být scholný se o svou želvu zodpovědně starat :-)))