Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doba krmeni

Ahojte chci se zeptat jak dlouho vydrzi legos nezrat kdyz nebudu ma a budu napriklad na dovolene diky
Změna předmětu, původně: DOBA KRMENI (Kurt)

stary nevym jak je ale ja ho mam asi pol roka ale svlekal sa aj z koze asi 4 krat ale mera stale tak isto zda sa mi akurat mohutnejsi nohy hlava vjeci a tlsci ocas.dlzka taka ista.potrava salat hlavkovy nic druhe nechce jenom salat plus vitaminy reptolife za den sezere 4az5 listu velkaho salatu.terarko rozmery vyska 110cm dlzka 100cm a hlbka52cm.jsem rad ze mi odpovidas na otazky fakt diky

Salát zahoď do koše nebo si ho dej do salátu ;-) Nemá téměř žádnou výživovou hodnotu, je to jak kdybys ho krmil vodou a vzduchem. Nedívím se, že ti neroste - jestli u Vás ještě nepozdechali pampelišky, jetel, jitrocel a tohle kvítí, tak mu je běž natrhat a dávej mu je. Přes zimu mu můžeš kupovat rukolu, polníček nebo nakonec i třeba to čínský zelí (ty zelený "konce"). Nějaký základy stravy jsme sesmolili tady.

ale to sem skousel hnad jak sem si ho koupil nechcel ani ovoci jablka hrusky vubec nic a pampelisku tez ne nic skusal sem aj smychat do kopy ale vybiral jen salat.asi ho tak tim navykli tak proto druhy nechce je tak?nevim co je rukola a polnicek skus po slovensky :-)skusal sem aj bez salatu ale radeji potom nezral vubec co mam tedy delat??????

Závislost na salátu je známá věc, hodně lidí by ti mohlo vykládat...buď mu ho prostě přestaneš uplně dávat s tím, že si pár dní nic nevezme a pak ho hlad naučí, nebo budeš dělat směsky s tím salátem s tím, že podíl salátu budeš čím dál tím víc změnšovat. Každopádně byla blbost, žes mu ho vůbec začal dávat - je to docela základ.
Rukola a polníček netušim, jak se řeknou po vašem...

jo diky moc skusim to ad zajtra a toto sa chcem este opytat u vas legosi nemusi mat papire ale nevim jak unas uz tu mam neco precitane ale aj tak temu nerozumim nekdo rika ze nemusi na slovensku a nekdo ze zas musi mat papire to byla posledni otazka zatim diky za secko ahoj

Myslím, že i u Vás spadá pod tzv. nebezpečné druhy zvířat, takže bys měl legoše nahlásit na veterinární správě - pokud ti teda je aspoň 18 let. Za 2. mám takovej pocit, že u vás není vyjímka z registrace, takže musíš ještě pořešit CITES. Při nákupu z ČR stačí k registraci např. smlouva o koupi, protože u nás je vyjímka z registrace, tudíž k němu logicky žádný lejstra nedostaneš. Když koupíš legoše u Vás, měl bys k němu mít správně i registrační papíry, pokud se nemýlím.