Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bublinky a nízká teplota

Mám takovej asi větší problém.Moje želva začala vypouštět bublinky z nosu což dřív nedělala nebo jsem si toho nevšiml. Nijak nepíská, žere. V posledních dnech měla v noci velmi nízkou teplotu protože jsem v baráku netopil (byl jsem v práci) takže se asi nachladila?????Prosím o radu :-(...Nechtěl jsem ji trápit,ale jde o baráák který se rekonstruoval a já neodhadl jak rychle vychladne :-((((((((

Dobrý den,

mám podobný problém s Testudo hermany. Koupil jsem jí teď v sobotu na terraburze v Praze. Narozená srpen 2007. Začaly se jí dnes tvořit u nosu bublinky, a začala spát pod žárovkou. Pod žárovkou má 38 stupňů, na druhé straně terária 24, vlhkost kolem 60 procent přes den, v noci jí hobliny zalévám. Svítím jí 13 hodin denně. Přes noc má teplotu 20 stupňů. Občas mi připadá že mlaská. Zatím se mě bojí a kdykoliv mě vidí delší dobu tak se jde zahrabat. Zahrabává se už před 20:00, vylézá asi kolem 9:00. Převoz z prahy trval 2 hodiny, metro vlak a 10 minut chůze (zabalená v krabici s novinami). Za jakoukoliv radu předem děkuji. Jirka.