Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felzumy- literatura

Dobrý den,
chtěla bych si pořídit felzumy (nejspíš P.m.grandis), a tak hledám literaturu o jejich chovu. Celkově nemám s chovem gekonů zkušenosti. Můžete doporučit nějakou kvalitní knihu? (angličtina ani nemčina není problém...např. na stránkách repnat.cz jsem našla hromadu knih, ale nevím, kterou vybrat)
Díky moc za rady!

Klidně začni z češtinou, obecně o gekonech asi to nejkvalitnější na našem trhu je kniha Ještěři, Gekoni I od I. Vergnera a potom Gekoni od L. Klátila., na stránkách repnatu jsou veskrze kvalitní knihy, ale bylo by dobré do konkrétní knihy nahlédnout, aby člověk trochu viděl, co kupuje (pan Lipenský - RepNat - je na většině pražských tera burz). Já osobně nemohu konkrétní knihu doporučit, protože přímo o gekonech nic nevyhledávám, tudíž nemám přehled.