Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co kdo čtete???

Ahoj po včerejší debatě s Aruthou na téma draci, mě tak napadlo že už tu víme co kdo poslouchá a mě by také zajímalo co kdo čtete. Doufám že už se to tu neprobíralo, ale nikde jsem to nenašla a jakožto ráda čtu, převážně fantasy, tak se ráda nechám inspirovat i někým jiným či něčím jiným ;-) Takže šup sem s vašimi oblíbenými autory :-p
A rovnou i začnu.
Jak jsem psala mám ráda především fantasy takže mezi mé oblíbené autory patří samožřejmě J. R. R. Tolkien, Tery Pratchet(Úžasná zeměplocha) a nově jsem zavítala do světa Zaklínače od A. Sapkowského. Pak zavítám ráda do hororu a tam jsem objevila skvělého Nekroskopa od Bryana Lumleyho(mám přečtené bohužel jen první dva díly, strašně špatně to teď vychází a trojka bude po novém roce, prý..).
Přečetla jsem toho i víc, ale tohle jsou moje srdcovky :puff:;-)

Momentálně hltám úžasnou sérii Odhalený vesmír (Reynolds Alastair Barry) mohu vřele doporučit milovníkům scifi.
Před několika dny jsem přefikl nádherný hard-scifi (Robert Lull Forward) - Dračí vejce, druhý díl Hvězdotřesení a úplně marná nebyla ani kniha Saturnský ruchch.