Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zajištění skel

Zdarvím,
mám dotaz přecházím pozvolna na terária se "šoupacíma sklama". Zajišťení je provedeno drátkem, ale při otevírání se musí drátak ohnout atd........pak v místě ohybu praskne.
Dle našeho kolegy mistra údržby je to normální věc a žeprej neexistuje drát co by se časem nezlomil, jen měkčí vázací drát déle vydrží...
Jak to řešíte vy?
Marek

PS:Je mi jasný že se dá použít zámek na "šoupačky", ale já zamykám místnost takže zámky na terária nepoužívám.

Proti jakým zvířátkům tohle speciál jištění používáte?? Protože hadi si ty šoupačky rozhodně neotevřou pokud tam teda nemají všude kolem mezery jak pr**e. No a jestli někdo máte nějaky nabušeny ještěrky, ktery tam strčijou drápek a odsunou si sklo se kterým postupem času už ani já nehnu, tak teda trenky dolů:-)