Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blattanex

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dávkování blattanexu, nebo-li Detia insekten pásky. Je to prý náhražka,protože blattanex se už nedělá. Jde mi o to, že se informace o dávkování hodně liší. Podle návodu na obalu bych tam měl dát tak necelý centimetr čtvereční na 250 litrů terária. Někteří chovatelé říkali, že mám dát na terko 100*50*45cm pásek velký 3*7cm což mi připadá moc. Jiní 2*3 cm.A taky délku umístění v terku je různá. Někteří píšou 3 dny a dost a jiní klidně měsíc. Díky

Ahoj,sháním tak 1,5 cm pásku proti parazitům typu blattanex a pod.Klidně si to od někoho odkoupím,nechce se mi zbytečně kupovat celé balení.Nejlíp Brno-město,pokud to nejde poslat třeba poštou.Byla bych moc vděčná.Pokud by někdo měl,tak kontakt na mě-mail je redhorse@seznam.cz.Díky.

zdar:-Dkluci z West:-D:-DPepé no ty jsi mi dnes dostal,jaký,že to pásky???No tuto je něco:-D záčátek a vlastnš i konec je max.hygieny počínaje krmením ostatní věci co přijdou jsou druhotné!

Zdař Pavle:-D.Kurňa,abych si zase našel nějaký překladač.:-DDostal jsi mě do úzkých.Vůbec se nemůžu zorientovat a tak jsem teď tu jak bludný holanďan:-D a ještě po 10 :beer::-D.

Já jsem si sice detia pásek sehnala (pár cm2),ale teprve teď mi došlo, že ho asi nebudu moct použít, protože krmím živými cvrčky, kteří skotačí po terárku, a to by v přítomnosti zabijáckého plynu nejspší brzy doskotačili. Máte někdo zkušenost s tím, jak vydrží cvrček naživu v terárku s umístěným detia páskem? Případně, když místo toho použiju na roztoče Frontline, nebudou mít pak gekoni problém cvrčky odlovit (budou jim "smrdět" a vystraší je, nebo tak nějak...)?