Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Foto substrátu + názor

Hoďte sem prosím nějaké fotky substrátu "jedlová kůra" nebo "Jungle Earth".
Popř. bych rád uvítal co si o čem myslíte. Odpovědi typu : Na ho*no, dej tam hlínu, ta je levná atd atd psát nemusíte. Je to pro BC. díkas

Tak opět oživuju zapomenuté vlákno. Před 2 týdny jsom pod hroznu dal rašelinu. Od té doby se podkladu silně vyhýbá. Na buk. štěpkách se vyvaloval, zahrabával se do nich a teď dělá všechno možné, jen aby nepřišel do kontaktu s rašelinou - leze jen po terasách (tam nikdy dřív nelezl) a větvi... Mám asi divného hada :-D