Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov Anolis porcatus

Zdravím zaujal mě tento anolis,ale vubec nic o něm nevím a na netu jsem o něm moc nenašel.Kolik dorůstá,jaké potřebuje terárium s jakou teplotou a za kolik se tak dá sehnat...dikes:-)

Zkus trošku hledat, zadat vědecký název na české verzi googlu není tak těžké a vsadím se, že vyjede minimálně 50 odkazů, spíš víc.;-)
Nebo si sežeň někde v knihovně nebo kup v knihkupectví knihu od M. Kocána - Agamy a leguáni, tam o něm je článek na stránku.