Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno L.t.nelsoni albino - paraziti

Vím že o prazaitech je tu vláken 150 ale i přes to bych se rád optal....
S parazity už nějakou zkušenost mám, bohužel ( bohudík ) jen u velkých hadů. Teď se mi vyskytli u mimin albino nelsonek. Jsou to mimina velká cca 20cm. A jde mi o to když aplikuju frontline jak dlouho to na nich mám nechat. U takovích prcků opravdu nemám zkušenost a ani moc představy.... Já bych to na nich nenechal dýl jak 15 minut. A pak opláchl.
Ps: Jsou to chovanci které jsem dlouho chtěl, samice je mutace tygří oko a samec je tygří oko v negativu !!!
Nestáli pár korun takže bych byl rád aby vše proběhlo bez problému. Za odpovědi od zkušených chovatelů
předem děkuju ;-)

Použil bych frontline podobně jako u větších hadů, jen s tím, že bych použil mnohem menší množství, např. bych stříknul na tampon nebo taková ty čistítka (špejle s vatičkou)na uši a potřel je po hřbetě. Já osobně neoplachuji, ale pokud vám to nedá, tak můžete hada po půlhodině až hodině opláchnout, účinná látka se alespoň částečně již stihne vstřebat.