Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto leguan a agama?

dobry den je mozne chovat leguana zeleneho a agmu vousatou v jednom terariu??
[mod]Proč to řešit, bylo to tu několikrát a odpovědi jsou vyčerpávající. VH (VH)[/mod]

1. dospělý leguán je docela tank, asi by se vousatkám moc nelíbil
2. jaké rozměry má to konkrétní terárium?
3. jak v něm chceš dosáhnout vlhko a zároveň sucho?

Jsem velmi zvědav;-) hlavně tedy na rozměry terária...jestli je opravdu velké, nebylo by ho lepší rozdělit na dvě části?