Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocný chameleon

Dobrý den,náš chameleon z ničeho nic přestal chodit..pořád polehává na dně terárka..jako by neměl sílu chodit...Nevím si s ním rady...Je třeba možné zajít i k veterináři?? Děkuji moc za radu

Je třeba možné zajít i k veterináři??

Spíš nutné.
Nepíšete nic o podmínkách chovu, ale domnívám se, že problém může být avitaminóza a nedostatek vápníku. Pokud ale jde o samici, tak může jít i o syndrom zadržení snůšky. V každém případě se jedná o dost podstatný problém. Může být i prostě již příliš starý. Je třeba napsat více, nejsme kouzelníci ani věštci. Myslím, že pokud byste přestal(a) chodit, taky byste se obrátil(a) na lékaře a jistě by dostal více informací.