Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je křeček nebezpečný?

Ahoj všichni, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s krmením hadů křečky. Všude se tu píše, že jsou dobrá potrava, tak jsem byla včera pro jednoho ve zveráku, a protože naše krajta královská sní už bez problému 2 dospělé nebo 3 menší myšky, chtěla jsem jednoho křečka syrského. Když ho prodavač chtěl vyndat z domečku, tak se všichni křečci postavili na zadní, nafoukli se a prskali jak agama..8-) tak jsem radši zas vzala 2 myšky.. Je křeček taky nebezpečný? (vím, že se tu hodně diskutuje o agresivních potkanech) Jo a prosím, nechci rady tipu "krm potkanama", těma nemůžu, jsem na ně moc vysazená. Na ceně mi nezáleží, jen chci nějaký větší jeden kus večeře, co mi nesní hada :-D

křeček je krmení jako každý jiný hlodavec ,idealní je servírovat lehce čerstvě omráčeného ale pozor znám několik chovatelů kteří dali křečka regiuskám a pak byli neštastní že nic jinýho nežrali i po púl roce hladu, jestli vezme malého potkana/podle velikosti hlavy hada odhadnout velikost potkanka/tak radši zkusit potkana ,když ma samice málo mládat tak velikost jak dospělá myš múže být ještě slepá a tazatel vynechá jemu nepříjemnou fázi omračování a na bodlinky pozor ty mě pěkně honily regiusku -vysypal jsem tam tři odstavky z krabičky/nešli chytit do ruky a chnapali po rukách/a ti potvory se sešikovaly do rojnice a vyrazily proti regiusce jak utočná jednotka, nastoupila moje oblíbená 40 cm dlouha pinzeta a sjednala pořádek ale krajta už nikdy po bodlince nevyjela ikdyž byla omráčená

Čawes!
Chcem sa ťa opýtať: kde si zohnal takú dlhú pizetu?
Pestujem rastliny v demižóne a veľmi ťažko sa robí údržba bez dostatočne dlhej pinzety. Na nete v googli bol iba tento jeden komentár s dostatočne dlhou pinzetou. Prosím ťa, pošli mi odpoveď na adresu: "zecmichal@zoznam.sk".
Maj sa! A prajem veľké hady!