Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkazy II

Jednička nám zestárla, otvíráme dvojku ;-)

Název: zobrazovaný název položky
URL: url adresa (např: tera.poradna.net)
Kategorie: kam to zařadit

a navrhované kategorie?

třeba:

* Instituce a legislativa
* Zoologické zahrady a parky //edit
* Systematika a encyklopedie
* Osobní a spřátelené weby
* Užitečné rady a nápady

nic z toho není dogma, očekáváme vaše návrhy. Jakmile se sejde pár odkazů, zařídím jejich přidání do struktury teraporadny.

Jirka

Název: Botanická zahrada Liberec
URL: www.botaniliberec.cz
Kategorie: botanické zahrady
Na stránce "novinky" novinky.php jsou téměř denně velmi zajímavé aktuality a hlavně - něco více z přírodovědy. Velmi zajímavé, poutavé a hlavně naučné čtení, jehož autorem je botanik RNDr. Miloslav Studnička, CSc. a jeho kolegyně - zahradnice Ing. Blanka Syrovátková. Často se objevují i novinky týkající se teraristiky a akvaristiky (viz aktualita ze dne 31.1.2011).

Jaké ty stránky co jsou zadáčo (webgarden, websnadno, estranky,atd.) jsou nejlepší ať to nemusím hned předělávat když už se do toho pustím :D ...klady a zápory určitě znáte když už je dlouhodobě používáte. Čím víc prostoru pro obsah a pro fotky a co největší volnost při tvorbě vzhledu,atd. Určitě máte zkušenosti

Název: World of Ball Python
URL:morphs
Kategorie: Systematika a encyklopedie
Popis: Na satránkách je k nalezení stále aktualizovaný seznam barevných mutací Python regius doplněný fotkami, videi, genetikou a genetickou kalkulačkou.

Název: RepCare - Genetický kalkulátor
URL: Calculator.aspx
Kategorie: Systematika a encyklopedie
Popis: Genetická kalkulačka vhodná pomůcka pro začínající chovatele barevných mutací. po zadání barevných variant spočítá procentuálnízastoupení barevných variant ve vrhu.