Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkají Vaše drahé polovičky na Vašeho koníčka - teraristiku?

Ahoj,
docela by mě zajímalo co říkají Vaše drahé polovičky ( popř.rodiče ) na Vašeho koníčka teraristiku?U nás je to občas boj.Bohužel nejsem tolik manuálně zručná, takže občasnou pomoc přítele potřebuji.Už 2 měsíce diskutujeme o terárku pro ciliaty.Už mám dokonce i nařezaná skla, ale když jsem je přinesla domů tak první slova byla "no ale nemysli si, že to budu lepit o víkendu":-).Ono se občas nesmí moc tlači tna pilu.Ale jinak se nemůžu moc stěžovat vždy mě pomůže.:-*.Tak jsem zvědavá na to jak to chodí u Vás doma.

No moje drahá polovička má doma užovku a sám mi závidí prostor. Kdyby měl víc místa, tak by ho zaplácal terárky. Rodiče mi nejdřív moc nefandili. Mamka striktně zakázala pavouky, ale když sem přinesla hada a gekončíky tak se s tim nějak smířila. teď už je dokonce sama chce krmit a chovat a pomáhá mi s nima.
Zato teta nám odmítá jezdit zalejvat kytky když sme na dovče od tý doby co je tu hadice

To vam zavidím, mne trvalo 20rokov než som drahu polovičku ukecal na hada(klasicka guttka) a dalšie dva mesiace k tomu aby mohli byt v garaži myši- myslim laboratorne. K tomu hadovi ešte taka klasicka poznamka po dvoch mesiacoch ho manželka bez problemov bere do rúk a potom že sú naše polovičky z cukru.