Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu - nevím jaký druh zvířete

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějakém ter. zvířeti, které je dostupné, málo náročné na prostor a dá se chovat při pokojové teplotě?

Předem díky
[mod]Změna předmětu, původně: Prosím o radu - když už nevíte, co by jste chtěl za zvíře, tak se aspoň naučte podávat dotazy :) VH (VH)[/mod]

Asi bude ještě lepší, když upřesníš co by se Ti líbilo, takhle těžko radit. Př téhle velikosti terárka a úpravě na suchozemské bych pořídil např. agamu vousatou a nebo rašelina, pár větví, nějaká kytka a mohl bys tam mít užovku červenou...To mě teď tak napadlo, je toho samozřejmě víc.