Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útlum aktivity u korálovky sedlaté - svlékání?

Mám takový menší dotaz. Moje korálovka se svlékala 5.11. Je stará přibližně 2 měsíce. Před týdnem jsem jí dala nažrat, v pohodě strávila myšku. Od neděle je zalezlá v malé škvírce v terárku... Nevystrčí ani čumák. Předtím hleděla pořád ven nebo se proháněla večer po větvi, ale teď prostě nic. Je možné, že má před svlekem? Mrtvá není, občas se ve škvírce pohne. Právěže na ni moc nevidím, zdá se mi trošku světlejší ale nevím, jestli se mi to opravdu jen nezdá. Je pravda že už má přibližný termín svleku... Chtěla jsem jí zítra koupit holátko tak teď nevím, jestli mám nebo ne, když při zakalení se krmit nemá. Ale zase nevím jistě, jestli zakalená je nebo ne, tak abych ji zbytečně nedávala hladovku. :-)
Změna předmětu, původně: Dotaz nezkušené (halapremek)

vyndala bych ji a prohlédla, jenže před těmi 14 dny mě nenapadlo, že si najde takovou skulinku, ze které ji vyndat nelze... viděla jsem ji tam jen zespoda a pořád měnila pozice "ležení", takže přehled o jejím životě jsem měla.......