Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pokec o krajte kralovske

Zdravím všechny chovatele Python regius,zajímá mě ´´nestandartní´´ chování vašich krajtiček . Mě má 2 letá samice neustále překvapuje svým chováním,strašně miluje vodu,je 1/2 dne zalezlá v bazénku a rochní se,došlo to tak daleko že před týdnem dokonce při krmení ani nevylézla z vody,čekala až se myška priblížila vtáhla ji do bazénku a tam ji začala škrtit a topit,po zabití ji začla polykat pod vodou!Měl jsem o ni velký strach jestli to zvládne,ale vše to dobře dopadlo.Jem jsem se celý den smál tomu že mám anakondu:-)

Děkuju za odpověď :-) Je to můj první had, a vůbec první tera zvíře, takže za každou radu jsem moc vděčná. Hlavně už jsem klidnější. Hadice jinak vypadá dobře, svlékla se mi v pořádku, ale tohle mě u ní pořád zaráželo a odpověď, proč by to mohla dělat, jsem nikde neobjevila :-) Takže ještě jednou díky ;-)

Ahoj, hodne me zaujimaji takove ty RACK SYSTEMY chci se zeptat jestli bych mohl chovat P. regius v boxich 70x50x35 je to vubec mozne?V USA je chovaji i v mensich ale nevim jestli to neni moc kruty..Chtel bych totiz moc zacit s rozmnozovanim ale nemam na moc zvirat misto.