Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodejci, chovatelé a jejich znalosti

Tak jsem tuhle narazil na tuto farmu a teda koukal jsem jako z jara::), doporučuji především informace o želvách a nabídku bezobratlých...

Dozvěděl jsem se, že testudo graeca se liší od želvy žlutohnědé:!: (a dokonce jak) a co víc, že hadi jsou nově řazeni mezi bezobratlé, pardon bezobratlovce...:-D

To pak člověk neví, co si má o takové "farmě" myslet...:-/ ...důvěryhodnost to ve mně teda nevzbuzuje.

Abych to uvedl na správnou míru, žádná domluva neexistuje a Kirov si okopčil mimo terestrisky všechny fotky želv dokonce i upravoval pozadí atd. Na to, jak čile obchoduje, viz. inzeráty, by mohl alespoň neplácat nesmysly. No asi má tolik želv, že je nestíhá fotit. Zajímalo by mě, co svým zákazníkům vykládá za nesmysly. Chudáci zvířata.
Asi by fakt chtělo ujasnit mu, že u nás na "západě" to funguje kapku jinak (nebo by alespoň mělo) než u nich na východě. Zkusím to. Děkuji za upozornění.

Zdravím Jiří,
tak zatím reagoval jen "výrobce" webu.

Mé upozornění:
> Dobrý den.
> Upozorňuji Vás, jako výrobce, že na komerčně zaměřeném webu www.farmatestudo.com jsou použity upravované fotografie z mého webu www.zelvy.wbs.cz. Vzhledem k tomu, že fotografie jsou upravované, záměrně je odstraněn vodoznak a doprovodné informační texty k fotografiím jsou zcela chybné a zavádějící, cítím se poškozen v tom smyslu, že případný čtenář by mojí práci mohl spojovat s informacemi přiřazenými k jednotlivým fotografiím. Žádám o nápravu, nepřeji si, aby mé fotografie byly používány na tomto webu.

odpověď:
Pokud tomu tak je, omlouváme se-(foto nám bylo dodáno).Do 10 dní zajistíme nápravu.

Tak uvidíme :-)

To je fofr, už reagoval i "pachatel" :))

Očekával jsem, že bude boj, mile mě potěšilo že není. Pan Kirov uznal omyl a zřejmě šlo o nedorozumění mezi ním a webmasterem, jak uvádí. Proto nebudu již nadále zveřejňovat korespondenci. Náprava byla přislíbena i z této strany do deseti dnů. Takže, není to tak strašné, třeba si časem opraví i texty. :-)

pokúšal som sa im odoslať dotaz,že či hady patria medzi bezobratlovce rovnako ako škorpiony a ostatné článkonožce a či medzi vyliahnutými agapornisami z jednej znášky môže ten značný vekový rozdiel predstavovať aj niekolko rokov,ovšem moje otázky boli kategoricky zamietnuté s tým,že sa mám obrátiť so svojimi dotazmi na administrátora dotyčných stránok