Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno B.smithi

Zdravím dnes jsem si na burze koupil uplne maleho B.smithiho mam ho v male krabicce ale zapomel jsem se zeptat jak je to s prijmem vody ? jak davam takhle malemu prckovi pit? bere vodu z potravy? dik moc je to moje prvni ter.zvire

Dnes jsem byl ve zveráku ale cvrčky neměli tak jsem koupil malá sarančata ... mám je ve 3l láhvi nahore mám kus látky přichyceny gumkama aby měli vzduch jako potrava psí granule a taky tam mám obal na vejce .. holt budeme sarančata čtvrtit ]:)