Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno B.smithi

Zdravím dnes jsem si na burze koupil uplne maleho B.smithiho mam ho v male krabicce ale zapomel jsem se zeptat jak je to s prijmem vody ? jak davam takhle malemu prckovi pit? bere vodu z potravy? dik moc je to moje prvni ter.zvire

Když už jste to nakousli, nebudu zakládat nový vlákno. Krmíme brachypelmu albopilosum moučnýma červama a ničím jiným. Měli bychom radši krmit cvrčkama? Ale ti prý dlouho nevydrží. Jak to dělají chovatelé co mají jen jednoho pavouka? Poraďte... Dík.

Octomilky dávej živé,kup si nelétavé..;-)Jinak ve zveráku je asi neseženeš,bud´ zajdi na nějakou tera burzu nebo se podívej na inzerce,tam určo něco seženeš!;-)
Sharkie-Já bych to osobně prostřídal,červy jako dlouhodobé krmivo nejsou moc vhodní,jinak pokud máš poblíž zverák,tak není problém jednou za čas koupit 2 cvrky ?!Záleží na druhu cvrčka kterého máš,mám pocit že banánoví vdrží hodně málo,ale ostatní co jsou běžně ve zveráku k dostání ti vydrži poměrně dlouho,stačí když jim tam hodíš psí granulu a jako zdroj vody jablko či třeba mrkev...Jinak nedávat na nějakej tepelnej panel,pak ti budou brzo umírat,stačí pokojová teplota (pokud je teda nechceš množit?!)...A taky nevlhčit,nemají rádi vlhko...Doufám že jsem to nepopletl,jinak mě prosím opravte...;-)
Ještě bych dodal k těm octomilkám,pokud zadavatel má jen jednoho maldého pavouka,tak bude zbytečný kupovat petku octomilek když z toho jich skrmí jen pár...Já i když jsem měl mládě od třeba taky cyriocosmuse (cca 3sv.) tak jsem vždy koupil co nejmenšího cvrčka a rostřihl jsem ho vejpůl,nikdy jsem zatím nepoužíval octomilky,ale každopádně asi budou lepší pro takovýho prcka..,