Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na osteolamuse

Dobrý den mám 7 letý pár osteolámů a chtěl bych poprosit o radu zda je možné sni mi chovat jiné plazy?terárium je 2na 2 metrý a výška také.Tuším že to je nesmysl ale přeci jen se zeptám.díky za odpovědi

To chápu, ale mám neblahou zkušenost , že každý obyvatel vrchního patra dříve nebo později skončí v bazénu a tudíž i poblíž krokodýlých čelistí (kajmani + kosmani cca 20 vteřin a cca několik týdnů, kajmani + leguán cca 2 měsíce, aligátor čínský + drobné ptactvo cca několik týdnů, aligátor čínský + physignathus cca čtvrt roku - tam tedy mohl být i ukraden...).:-/

a cotakto oddelit vrchnu cast nejakym pletivom, hore to husto zapratat konarmi a nejakeho pekneho velkeho chameleona (Furcifer pardális), sak ten kajman tu vrchnu cast nepotrebuje . . vzduch bude prudit dalej a chameleon si myslim nepotrpy na podu pod nohami . . vlhkost bude mat od spodu atd . . ale mozno to je hlupost neviem, no spravit by sa to dalo pekne