Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cizí země

Jaký je váš nejoblíbenější stát? (s výjimkou ČR )

Já začnu u sebe. Nejraději mám Madagaskar hlavně pro zajímavé druhy živočichů, kteří na něm žijí v čele s ještěry, hmyzem a lemury. Budu rád i za případné vložené fotografie.
A na druhém místě je u mne Tanzánie.:puff:

Ráda bych se jednou podívala na Madagaskar, už kvůli chameleonům - mám pro ně slabost. V souvislosti s tímto tématem mě napadá jestli se neorganizují nějaké zájezdy s poznáváním fauny. Sestra např. mluvila o Ekvádoru a orchidejích, že se domluví skupinka lidí, najmou si džíp a místního průvodce a jezdí po kytkách. Tak zrovna tak, ale na plazy. Nevíte o něčem takovém? Ovšem ta cena by asi nebyla nějaká lidová.

Ja ti nevim - my to resime tak, ze se dohodneme 4 lidi a jedem :) Z JAR jsme si pujcovali auto, v Malajsii jsme jezdili busmo-vlakmo, Thajsko pujcoauto-vlakmo a TUrecko 3 x Feldou :) Evropu nepocitam :) Chce to si rpedem vymyslet, co chces videt, zjistit info, jak se to hleda - to je navysost dulezita vec! a vyrazit.

VH