Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem python regius-substrát

Zdravím všechny chovatele krajtiček.Někdo tady psal,že má v terárku jako substrát hobliny.Chtěl jsem se zeptat jestli to třeba neplesnivý a jak často by se měli měnit(baj očko).Uvažuji o koupě krajtičky,ale chtěl bych tam něco,od čeho nebudu celý zasraný při každém vytáhnutí hada z terárka.Terárko mám velikosti 100*50*50.Doufám ,že to stačí?Mám ho vyrobené z lamina a všechny spáry vysilikonované a na dně přilepené lino aby se mi do toho nedostala moč.Doufám,že se mi terárko vzhledem k vlhkosti nějak nezdeformuje jinak jsem v pytli.Díky moc za odpověď

Díky moc za odpovědi.Ještě bych měl takový dotaz ohledně větrání.Potřeboval bych vědět jak veliké větrání je potřeba do terárka mé velikosti? 100*50*50.A jakou nejmenší skulinkou je schopná krajta zdrhnout.Mám malé dítě a nerad bych ji někde naháněl.Krajtu bych si chtěl koupit zhruba půl roční.