Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Polystyren nebo pěna

zdravím momentálně řeším dilema jak vyřešit pozadí do terária rozhoduju se mezi polystyrenem a montážní pěnou napišté mi své zkušenosti a rady,chcu aby vypadala co nejrealištičtěji jako skála ale aby tam bylo možno udělat i plošiny na kterych by se mohl hádek vyvalovat(e.guttata) díky předem

Ahoj, no s montážní pěnou zkušenosti nemám, ale polystyren si myslim je v pohodě a vypadá docela pěkně... postupů jak to udělat je tu dost. Btw. Nechtěl bych být až moc pesimistický, ale vzhledem k tomu, že E. guttata je noční živočich tak se ti tam moc vyvalovat nebude. Alspoň z vlastních zkušeností s mími guttkami.