Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Různě velcí jedinci - je možný společný chov?

Chtěl bych se zeptat, jakožto nezkušený hadař, jestli je možno chovat 2 nestejně veliké užovky pohromadě v jednom teráriu? Jak je to s kanibalismem? Nebo hrozi vzajemné sežrani jen při příjmu potravy tj. jakoby omylem? Jedna má okolo 30cm a druhá asi 70cm. Chovám je ted oddelene. Nemam s hady zkusenosti, jsem hlavně želvař a pavoukář, tak mi prominte tento možna stupidní dotaz.
S pozdravem Petr

loading...

Vazeny uz to tu bolo preberane a dosli sme k zaveru ze by to problem byt nemal,ked si "osefujete" krmenie.No ja sa rad podelim o svoju skusenost z asi pred mesiaca.Ku 1,0 ktory mal asi tak 75 cisel,som si zohnal prirastok 0,1 ktora ma asi len tak 35 cm.krmim ich oddelene mimo terko,a vsetko je v poho,ziaden naznak agresie..dostatok ukrytov a vhodne podmienky vsetko zariadia..8-)

No ja sa rad podelim o svoju skusenost z asi pred mesiaca.Ku 1,0 ktory mal asi tak 75 cisel,som si zohnal prirastok 0,1 ktora ma asi len tak 35 cm.krmim ich oddelene mimo terko,a vsetko je v poho

Tak hlavně bacha tak za pár měsíců, aby tě tu malou chudinku neupářil k smrti:-/. To už by tak v poho nebylo...