Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podestýlka kočkolit

Mám hroznýše 12 let měří 3m ,zatím jsem krmil dospělé morčata,dvě asi tak za měsíc a půl,svléká se dobře vždy celou kůži jen při své šířce je na spodní části natržená.minulý týden jsem poprvé krmil odrostlého zakrslého králíka,spolkl ho dobře.Terárko mám vysoké 1m a dlouhé 2,5m podestýlku jsem začal dávat kočkolit čistý moc se mě to osvědčilo máte někdo s tím zkušenost?

No, jeden kolega používá rovněž kočkolit už léta, faktem je, že se to dobře čistí a pohlcuje pachy. Jelikož mám na hady samostatnou místnost, tak mi občasný smrádek nijak neva (navíc to podle mě není tak hrozný). Určitě je potřeba dávat bacha na pozření, což je ale u všech bobtnajících/sajících substrátů (lignocel atd.)