Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vkládání obrázků

Lidi mám problém s obrázkama, nejdou mi zobrazit mnou vložené obrázky. Vložit jdou normálně, ale nezobrazí se, jen klasický červený křížek]:(]:(. Děje se to i vám, nebo jen mě??

Tady fotka na ukázku:
[http://img508.imageshack.us/my.php?image=78172387nm 1.jpg]

Vážení,

mám pár potěšujících zpráv. Především bude mít poradna.net nový server. Výkonnější, ale především náš vlastní. Poběží na něm nová verze poradny s mnoha vylepšeními (např. vkládání obrázků, oblíbená vlákna, stránkování dlouhých vláken, rychlejší vyhledávání, větší možnosti u článků). Problém je v tomto adventním čase s časem zainteresovaných lidí. Doufám, že to všechno nové, bude v provozu někdy zkraje příštího roku.