Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podestýlka

ahoj mohl by mi někdo poradit co je nejlepší dat jako podestýlku jemeňákovi slišela jsem že piliny ale schovávají se do nich cvrčci a oni je potom nevidí děkuji

U chameleonů jemenských jsem nejdřív používala rašelinu s pískem, ale na tom byly špatně vidět výkaly. Pak jsem zkoušela samotný písek, ale občas s nějakým cvrčkem pozřeli i hrubší písek. Z obavy, aby jim tento písek neuškodil, dávám nyní jemnější písek a jsem s ním spokojená.