Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bazén na krokouše

Zdravím měl bych takovou prosbu.Jaké máte skušenosti se skleněnými či plastovými bazénky pro krokodýli?popřípadě prosím poraďte nejákého výrobce nejlépe z Východních Čech co by byl ochoten pomoci.prosím vložte kdyžtak fota svých nádrží pro inspiraci.předem moc a moc děkuji

Tak určitě by šlo něco slepit s cca 10-12 mm skla nebo vytvořit nějaký rám a použít "drátěné" sklo. V karanténě máme tuším z 10 nebo 12 udělány akvária pro krokouše cca 200x100x100 cm. Komerčně se asi tak velké plastové bazénky (mám na mysli takové ty zahradní bazénky ve tvaru "ledviny" ap.) nedělají, největší jsem viděl tak max. 120x80x40 cm, ale možná se dělají i větší. Na objednávku by jistě něco s plastu nebo nějakého laminátu šlo udělat, ale cenu se neodvažuji odhadnout.