Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem had ve vodě

Dobrý den, máme Hroznýše Královského, už 4. den v kuse lezi v nádrži s vodou. Je to normální? Dříve tam byl třeba hodinu a vylez. Teď vůbec nevylejzá. Děkuji

ona to tyden navic bez zradla zvladne neboj, nemusi zrat pravidelne mensi hladovka ji neuskodi :-p
frontline se da koupit v lekarne nebo v nakem lepe vybavenem zverimexu, na internetu je taky k dostani. myslim ze by postacila jen vymena substratu. potom uvidis jestli se roztoci vrati nebo ne;-) ale hlavne si dej pozor aby se frontline nedostal hadovi do oci a do pusy a pozor na pouzite mnozstvi at sveho hada neotravis

Ještě k tomu substrátu.Vydesinfikuj terko a substrát nedávej žádný až do doby,kdy si budeš jistá,že tam breberky už nejsou.Dej tam papírové ručníky a nebo noviny.Bude se ti lépe udržovat hygiena a budeš mít i lepší přehled o broučkách,kteří by byli vidět lépe než v substrátu.Takže co nejjednoduššeji vybavené terárko bez zbytečností,kde by se broučci mohli udržet.;-)Po použití frontline nezapomeň každý den měnit vodu(ihned po použití vodu na den vyndej uplně) a udržovat nižší vlhkost.

chtela bych se zeptat, vim ze to neni pomoc na původní dotaz, jen bych to tu rada přihodila, nechce se mi kvůli tomu zakládat nové vlákno. Můj hroznýš zas do vody vůbec nechce..zkoušela jsem snad všechny teploty vody, ale vždy se uplně napružil:-) a zdrhal pryč..zkoušela sem i vanu aby tam měl víc vody,ale marně..chudák pořád šplhal nahoru..:-( tak snad moje otáka nebude moc vadit..a nedokážu si představit,že by ten můj ve vodě ležel hodinu,natož 4dny;-)