Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem had ve vodě

Dobrý den, máme Hroznýše Královského, už 4. den v kuse lezi v nádrži s vodou. Je to normální? Dříve tam byl třeba hodinu a vylez. Teď vůbec nevylejzá. Děkuji

chtela bych se zeptat, vim ze to neni pomoc na původní dotaz, jen bych to tu rada přihodila, nechce se mi kvůli tomu zakládat nové vlákno. Můj hroznýš zas do vody vůbec nechce..zkoušela jsem snad všechny teploty vody, ale vždy se uplně napružil:-) a zdrhal pryč..zkoušela sem i vanu aby tam měl víc vody,ale marně..chudák pořád šplhal nahoru..:-( tak snad moje otáka nebude moc vadit..a nedokážu si představit,že by ten můj ve vodě ležel hodinu,natož 4dny;-)