Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černý Chameleon s otevřenou pusou

Potřebovala bych poradit ohledně mé nové chameleoní samičky. Dostala jsem ji s terárkem k vánocům. Je v poho, jí pět cvrčků denně, vzorně se starám. Jen nevím, proč je pořád spíš černá, než zelená. Je ještě naštvaná z nového prostředí? Ráno, než jí rožnem,, je krásně zelená. A taky je celkem agresivní, vůbec na ni raděj nesahám. Teď má už asi hodinu má otevřenou pusu. Neznačí to nějakou nemoc? Prosím o rady!!!
Děkuju, Lenka

Děkuji moc za rady:-)Zjistila jsem si o nich, co se dalo. Amálka je v poho, žere, co jí dáme. Jen nechápu, proč je pořád tmavá. Snaží se splynout s okolím a vypadat jak ty větve, které má v teráriu? Asi jí tam dám víc kytek, má tem jen dvě. A kde bych se dočtla, jaké snesee kytky? Jinak pusu už má zavřenou:))Dostala jinou žárovku a má teď v terárku 29 stupňů

Děkuju:-)Mám doma velký potos, tak jí ho dám do terárka. Snad potom změní barvu a nebude pořád tmavá. Mám ji sice teprve týden, ale nechápu, proč nezezelená. Myslíte, že když bude mít víc kytek, změní barvu, aby splynula s okolím?:-/

Jo, jakmile vypne osvětlení a je tma, je krásně zelená. Ráno se rožne a hned je hnědá, celý den. Je to možné, že má dost tmavé pozadí. Právě se jí vyrábí nové terárko, vyšší, kam dám mnohem víc kytek