Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černý Chameleon s otevřenou pusou

Potřebovala bych poradit ohledně mé nové chameleoní samičky. Dostala jsem ji s terárkem k vánocům. Je v poho, jí pět cvrčků denně, vzorně se starám. Jen nevím, proč je pořád spíš černá, než zelená. Je ještě naštvaná z nového prostředí? Ráno, než jí rožnem,, je krásně zelená. A taky je celkem agresivní, vůbec na ni raděj nesahám. Teď má už asi hodinu má otevřenou pusu. Neznačí to nějakou nemoc? Prosím o rady!!!
Děkuju, Lenka

Jo, jakmile vypne osvětlení a je tma, je krásně zelená. Ráno se rožne a hned je hnědá, celý den. Je to možné, že má dost tmavé pozadí. Právě se jí vyrábí nové terárko, vyšší, kam dám mnohem víc kytek