Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ho převézt??

Dobrý den, mám v plánu si tuto sobotu koupit na teraburze v ostravě chamíka, ale pořád řeším jak ho převézt?=( musím totiž jet vlakem a nevim jak to udělat aby z toho měl co nejmenší šok a taky aby mu byla co nejmenší zima.. mam takovy plastový přenosny box jenže nevim jak ho uchranit před tou zimou.. prosím o radu:-)

ahoj ja teda chamiki nechovam ale mam doma reginu.ja bejt tebou tak bych to udelal nasledovne.dojel bych na tu burzu koupil chamice dal ho do ty plsatovy krabicky a tu bych dal do ty autolednice nebo jak to tu nekdo uvadel ve vyssim clanku a pak bych to donesl do vlaku do te doby by mu mnel v te krabici stacit vzduch a ve vlaku bych mu to zase otevrel a pak az by jsi to nesl z vlaku domu tak zase obracene. tak bych to udelal ja :-)jinak to jeste promysli ale nejlepsi by bylo sehnat auto !!!