Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativy krmeni pro uzovku cervenou

Ahojky lidicky,
prosla jsem si Vasi celou poradnu ale stale jsem nenarazila na moznosti krmeni i necim jinym nez myskama.
Asi to bude stupidni otazka a i kdyz jsem vcera precetla vse co tu kdo napsal a k tomu jeste knihu, tak jsem se i tak nedozvedela, cim krmit kdyz nejsou holata ani mysata ale na skakavku je moje mlade jeste opravdu male. Bohuzel jsme dali na radu kamarada a on nam tvrdil ze ve meste je jen jeden zverimex kde holata prodavaji, tak jsem tam zasla a ejhle-pry je vubec nevedou. Mam jako prozatimni reseni zvolit treba nejaky hmyz nebo dospelou mys naporcovat?
Prosim, prosim, poradte, nechci to mrne nechavat dlouho o hladu.:-(

Tak a je to vse v suchu, ta nase potvurka nam basti jako diva, uz se nam 3x svlekla a svlecky ma krasne a vcelku. Je to takovy nase ditko, je pritulna a neni ani trosku utocna :-). Akorat nam malinko utekla :-D- zdrhla nam do monitoru, takze jsme museli vypnout a rozmontovat :-D, ale je v naprostem poradku. Dekuji vsem za rady.