Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cvrcci

ahoj vsichni preji vesele vanoce ale mam dotaz jak se mam postarat o cvrcky aby mni nepochcipaly?koupil sme si krabicku s nima dal sem je do mensiho akvarka s vetranim dal sem jim tam jablko a oni druhej den se vsichni hejbaly ale lezely vzhuru nohama co s tim?potrebuju abymi nejakou dobu vydrzely mam doma 3 mladatka gekoncika nocniho a nebo by byl lepsi chov?diky za radu

Tak ja cvrky kupuju taky po krabickach, doma je dam do plastoveho boxu, kde maj misku s vitaminama a vubec jim netopim, mam je u topeni tam je jim snad teplo ani nemam prolozky od vajec ale natrhane stare sesity na jidlo maj piskoty a psi kokina-takove ty susenky, a dyz se me chce tak jim tam hodim okurek, jinak mala segra jim tam haze ohryzky:-D semtam jim porosim jednu stenu vodou by se napili, nerostou, ale ziji, vsichni a dyz vdm nakyho umirat tak ho zkrmim