Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cvrcci

ahoj vsichni preji vesele vanoce ale mam dotaz jak se mam postarat o cvrcky aby mni nepochcipaly?koupil sme si krabicku s nima dal sem je do mensiho akvarka s vetranim dal sem jim tam jablko a oni druhej den se vsichni hejbaly ale lezely vzhuru nohama co s tim?potrebuju abymi nejakou dobu vydrzely mam doma 3 mladatka gekoncika nocniho a nebo by byl lepsi chov?diky za radu

Ahoj.Já kupuji též po krabičkách.Dám je do bedny(plastový box),nad ně žárovku,aby tam bylo teplo a světlo,přidám nějaký kousek zeleného(čínské zelí,salát a nebo v létě pampelišky) a piškot nebo pár psích granulí.Cvrčci většinou vydrží,ale občas se stane,že mi taky padnou.Pokud jich je v krabičce moc,tak je pouze přendám do krabičky větší.

Tak ja cvrky kupuju taky po krabickach, doma je dam do plastoveho boxu, kde maj misku s vitaminama a vubec jim netopim, mam je u topeni tam je jim snad teplo ani nemam prolozky od vajec ale natrhane stare sesity na jidlo maj piskoty a psi kokina-takove ty susenky, a dyz se me chce tak jim tam hodim okurek, jinak mala segra jim tam haze ohryzky:-D semtam jim porosim jednu stenu vodou by se napili, nerostou, ale ziji, vsichni a dyz vdm nakyho umirat tak ho zkrmim