Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem březová větev k osmákovi

ahoj,na internetu jsem četl,že k osmákovi degu je vhodná jen větev z ovocného stromu.Mám doma suprovou větev z břízy,myslíte,že bych mu ji mohl dát do teráia?Jestli jo,mám ji zbavit kůry?Jde mi o to,že ten volík všechno okousává,tak aby mu ta bříza na něco nevadila.Díky.M.

k agame muzu taky brizu? nebo co je nejvhodnejsi?

Ano, můžeš použít takřka cokoli (agamy kůru ani dřevo neokusují), vyvaroval bych se pouze trnitých dřevin (akát) nebo smolných větví (borovice a jehličnany vůbec).

ty kmeny ze zveraku sou strasne drahe

Taky myslím, že je ekonomičtější koupit pilku;-).

ju diky moc:) vemu dedovu motorovku a pudu na to, ted ale resim jiny problem, vyskytli se mi na agame paraziti, cerny maly sv!ne mela je na vicku u ococka:( tri kusy:( tak ted jak spi ji prohlizim baterkou vousky esi je nam tam treba:( a hned zajtra du sehnat frontline, ten se ale na hlavu nedava ze?
to si nastrika na ruku a natru ji hlavu sama..ale terako taky vytrikat zejo?a secko pryc vcetne substratu a kmene:(