Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Piskomil a morče

Dobrý den,prosím chtěl jsem se optat jestli by jsem mohl dát společně 2ks Piskomil Mongolským a Morče do jedné klece Piskomily mám již 2rokem a Morče někdo vyhodil a nemám jej komu dát tak jsem myslel zdali by mohli být dohromady pokud mi můžete poradit výběh mají 120cmX45cm dva patra děkujiz a odpověd.gorny@atlas.cz

Zdravím, naprosto souhlasím, rozhodně bych se vyvarovala je dát k sobě, prozatím bych morče dala do spodního patra a do horního pískáče, ale pozor na to, kdyby se k sobě prokousali! a snažit se udělat nějakou ubikaci, já co mám teď morčici, tak ji vadí snad všechno, i to že vidí jiné hlodavce v místnosti! :-)