Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zápach od ředidla

Zdar potreboval bych poradit kdo delal pozadi z polystyrenu a leptal ho redidlem? Zkousel jsem to ale je citit zapach redidla zmizi zapach? Nebo je lepsi delat pozadi radeji pajkou?
[mod]Změna předmětu, původně: zapach (Melda) (Melda)[/mod]

myslím že nejjednodužší způsob je vlepit polistirenovou desku do terária (lepidlem na polistiren) a poté horkovzdušnou pistolí vytvořit ty otvory. Vím že každý pistoli nemá, ale určitě není problém si jí vypůjčit (soused, táta v práci, a nebo v půjčovně nářadí). Stěna 120x60 cm mi trvala sotva 15 minut a smradu z toho moc nebylo. Pak stačilo nanést 3 vrstvy lepidla na dlažbu (šedá barva) a pak jsem to natřel hnědým Bisilem - (nezávadná barva na hračky a do potravynářského průmyslu. odolává teplotám, UV paprskům a stálému kontaktu s pitnou vodou. Používá se i na bazény a nádrže pro PITNOU vodu. je rychloschnoucí, takže se želvák mohl ještě tentýž den nastěhovat). Foto bohužel nemám.
přeji hodně štěstí s výrobou. Důležité je se toho nebát... ;-)