Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké zvířátko do terária....

Ahoj všem a všem také krásný nový rok 2009.
Prosím o radu.....máme doma terárko o rozměrech 80x40x35.Kompletně zařízeno UVB a UVA osvětlení a další věci.Radu co si do takového terária pořídit za zvířátko rád nechám na lidech co se v tomto vyznají a poradí začátečníkům v chovu ;-).Máme dvě děti tak aby nám to ty naše děti nesnědlo :-D
Díky všem za rady.

Jakýkoliv denní gekon, v téhle velikosti i bazilišci, nebo aramy (vousatice, vodní), v podstatě cokoliv.

Normálně takovýhle přízpěvek zamykám, protože je z odpuštěním hloupý. Nemáte ani hrubou představu, co tam dát? Koukněte se tady do diskuze, kolikrát tu bylo na takový dotaz zodpovězeno - mám terárko a nevím co do něj...

VH