Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta kralovska

Ahoj, poridila jsem si krajtu kralovskou, meri 80cm, v prumeru 4cm a prodavacka mi rekla, ze neni starsi vic nez trictvrte roku, je to mozne? Dekuji.

když jsem si pořizovala já tak měla něco kolem 50cm a řekli mi že může bejt tak 8měsíců, je to možný nebo si myslíte, že byla mladší? ted má asi něco přes 60 a když počítam s těma 8 měsícema tak by jí měl bejt rok a 10 měsíců..ale podle toho jak píšete mi připada dost malá..

"Rychost" růstu a růst obecně je u každýho jedince individuální. Má na to vliv spousta faktorů. Nedá se s určitostí říct, že had bude mít v tom a tom věku, takové a takové rozměry. Všechno je to jen odhad, pokud není známej přesnej datum kdy had přišel na svět. Ostatně regína roste pomalu. Na to aby dosáhla svoje maximum protřebuje hodně let. Já bych se spokojil s tím, že je had zdravej.....však on vyroste ;-)