Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Petice proti Vyhlášce 411/2008 Sb. a petiční archy ke stažení

Jménem chovatelů "jedovatých hadů" a krokodýlů si dovoluji požádat chovatelskou veřejnost a občany, kterým není lhostejné týrání zvířat v souvislosti s jejich čipováním, aby podpořili naši petici proti Vyhlášce 411/2008 Sb.,o stanovení druhů zvířat vyžadujících zvláštní péči. Je velice pravděpodobné, že podobnou povinností mohou být v blízké budoucnosti "obdařeni" rovněž chovatelé ještěrek, obojživelníků, ptáčků, členovců a z logiky ministerského úředníka snad i rybiček...
Podle Zákona 85/1990 Sb. ze dne 27. března 1990 o právu petičním, není právo připojit se k petici omezeno věkem, takže by bylo vhodné rozšířit petiční archy i ve školách !
Postup: Stáhněte a vytiskněte si z této aktuality přílohy - Petice a Petiční arch. Petiční arch musí být řádně vyplněn tzn., že tabulka musí obsahovat Jméno a příjmení, bydliště a podpis toho, kdo se k petici připojil. Poté, co usoudíte, že máte maximum "podpisů", obětujete v zájmu českých chovatelů 10,- Kč a pošlete arch(y) na adresu uvedenou dole v zápatí na petičním archu.
Kontaktujte zooshopy, veterináře, ZOO, školy, restaurace, babičky, dědečky, zkrátka všechny, kteří jsou ochotni podpořit naší společnou věc. Ukončení podpisové akce bude oznámeno na těchto stránkách a www.kkt.cz. Vzhledem k tomu, že vyhláška již platí, není potřeba příliš spěchat, přesto platí "čím dříve, tím lépe". Děkujeme všem aktivním ! Za klub karlovarských teraristů a všech chovatelů Apophis

Nechci vám nijak kazit radost z nasbíraných podpisů. Taky bych se přidala a něco sehnala, ale v tomto byrokratickém státě je to kničemu. Kdyby tady vládla demokratická vláda, tak by byla povina při určitém počtu podpisů vyhlásit referendum, což ta naše nemusí. A ani nevím proč by to dělala.
S omluvou je to dle mě házení perel sviním.

Taky bych se přidala a něco sehnala, ale v tomto byrokratickém státě je to kničemu.

K ničemu je, se nepřidat a jen mávnout rukou, že to nemá cenu. Ono když oslovíte nějaké poslance nebo ministra a máte pár tisíc podpisů na petici, tak to má větší váhu než nemít v ruce nic...

Nechci vám nijak kazit radost z nasbíraných podpisů

Nám ji nezkazíš;-), milovníci jedáků mají furt dobrou náladu, bo to může být naposled:-D.

S omluvou je to dle mě házení perel sviním.

Já už jich naházel, takže mi to už ani nepřijde.:-)

K ničemu je, se nepřidat a jen mávnout rukou, že to nemá cenu

Da, da...jediný rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými (v čemkoliv) je v tom, že ti první to zkusili a vydrželi, zatímco ti druzí to buď ani neprubli, nebo to v půlce vzdali...takže pokračujmež, vždy s úsměvem:-)