Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
tavole to jestli mas pod lampou 45-50 to z nej mas pak leguani stehnyka ?! s legosema zkusenocti nem…
exel 11.01.2009 13:03
exel
No mě se ten nůž už asi otvírá :-D 100% souhlasím s Mikem. NEMÁM sice TOLIK NAČTENO JAKO ON....Psal…
Venla 11.03.2009 09:24
Venla
třeba ti opravdu doroste do metru za 3-5let, třebas ti do metru nedoroste nikdy. Uroboros má odchovy…
daniel 11.03.2009 09:49
daniel
Uroboros: Dál stojí k zamyšlení rychlost růstu iguana iguana jen na stravě složené z listů, takový l… poslední
Venla 11.03.2009 13:14
Venla

No mě se ten nůž už asi otvírá :-D 100% souhlasím s Mikem. NEMÁM sice TOLIK NAČTENO JAKO ON....Psal si Uroboros, že se malý legošci vrhají na cvrčky, KDYŽ SE VYLÍHNOU..Když ti dítě sní svoje hovno, neznamená to snad, že bych ho tím měla krmit ne?!! Že cvrčky zkusí je normální, neznamená to ale, že bych ho tím měla rvát celej život ne?! Můj názor na to, že sežerou i mršinu je asi takový, že když už nemá co žrát, tak tohle musí zkousnout. Já krmím svého leguána pouze rostlinou stravou a že by mi dorosl metru za 3-5let,jak si psal,si vážně nemyslím. Na roce a pár má již 70 čísel a vypadá k světu. Nemyslím tedy, že mi do metru doroste za 3 roky. Krm své leguány čím chceš, ale většina už dávno ví, že myši cvrčci atd...není zcela ok jak píšeš. Možná si měl chovat varany atd.když cheš vidět lov! Asi tě to baví, ale pro ty zvířata to dobře není. Neber si to osobně, je to názor a můj postoj. K tomu celoživotnímu krmení zelím- to už radši proboha lidi krmte těma cvrčkama :-)! To byl vtip...

Uroboros: Dál stojí k zamyšlení rychlost růstu iguana iguana jen na stravě složené z listů, takový leguán poroste do metru minimálně 3-5let a to je v přírodě sakra dlouho. Ovšem studiji o růstu leguánů v přírodě jsem bohužel ještě neviděl.

Moc ti asi nerozumím, ale jak může reagovat na to, že na zelenině v zajetí dorůstají do metru 3-5 let, když vlastně neví za jak dlouho do metru dorostou v přírodě? Toto tvrzení si malinko odpouruje. Na to jsem ragovala.
Samozřejmně záleží i na dispozicích zvířete. Lidé také nevyrostou do stejných výšek...

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru