Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mládě krajty královské

Ahoj, zdravim. včera jsem na Tera burze zakoupil mládě krajty královské cca 60 cm dlouhou. Zatím jsem ji umístil do terária 70x40x40, do měsíce se chystám stavět pro hada skříň. Řeším tady otazku ohledně svštla a vyhřívání. zakoupil jsem tera lampu kterou jsem umístil z vrchu na sklo vedle mřížky do terária jsem umístil kořen, který sahá hned pod sklo až k lampě. tak se chci opata, či je toto vhodné řešení nebo jestli mam lampu spíše umístit do vnitř. Mam totíž strach že by se had mohl popálit.

Ja si myslim ze kdyz to budes mit dany nad vetranim ze tim nic nezkaziz ale musis mit danou teplotu v terariu!!! a jestli ses sikovnej a schopnej tak muzes vyvrtat diru na kabel a zavesti tu lampu dovnitr ;-) mohlo by to i vypadat lepe :-) toto je moje terarium,rozmery jsou 60x30x30...na konci ledna uz bude novy s rozmery 80x45x60

Osobně bych to moc neřešil,bud´ nechat lampu nad terárkem a pootm pomocí topné folie upravit teplotu ve vnitř terárka nrbo ta nejjednoduší koupit bodovku dát do květináče a umístit uvnitř terárka + bych přidal ze spodu květináče pletivo aby tam had nemohl vlézt a popálit se...